Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

Nasza budowa
Dom w werbenach 2 (G2)

offlinewerbeny2g2 blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
794 odwiedzin | wpisów: 5, komentarzy: 6, obserwuje: 4

Nasz projekt - dom w werbenach 2 (g2)

autor: werbeny2g2 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

W dzisiejszych czasach przy ogromnej liczbie firm z branży architektonicznej, wielkiej konkurencji ciągłych promocjach i co najważniejsze, bardzo dużym wyborze, wiele osób decyduje się na zakup gotowego projektu. Tak również było w naszym wypadku.

Projekt domu, który najbardziej odpowiadał nam powierzchnią i kształtem - a przyznam, że były to nasze dwa głowne kryteria - kupiliśmy na stronie https://www.archon.pl/. Naprawdę możemy ją wszystkim polecić, nie spotkaliśmy się z żadnymi trudnościami ani kłopotami podczas zakupu. Przesyłka została doręczona błyskawicznie. Ważny jest równiez fakt, że podczas adaptacji dokonywanych przez lokalnego architekta nie spotkaliśmy się z żadnymi problemami związanymi z wydaniem zgody na dokonanie zmian. Zgody wysyłane były na adres mailowy w przeciągu kilku minut.

Zdecydowaliśmy się na poniższy projekt w lustrzanym odbiciu:

Przód -blog budowlany - mojabudowa.pl

Tył:

blog budowlany - mojabudowa.pl

Z zewnątrz, aranżacja i kolorystyka bardzo nam się podobają. Wizualnie nie mamy zamiaru nic zmieniać i mamy nadzieję, że uda nam się wykończyć nasz dom bardzo podobnie :)

Zdjęcia pochodzą ze strony: https://www.archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-werbenach-2-g2-m484e80f745d40Komentarze (2)
autor:klementynka  dodano: 9 miesięcy temu
Witamy!,trzymam kciuki za Was,oby prace budowlane poszły sprawnie i samych rzetelnych pracowników zyczę.Domek piękny,duży,podoba mi się rozmieszczenie pomieszczeń,i elewacja bardzo fajna.My budując naszą "Klementynkę" też mieliśmy w planie żeby wszystko było jak na zdjęciu,a po latach budowy mogę powiedzieć że bardzo dużo rzeczy zmieniliśmy ,łącznie z kolorem elewacji.Oby Wasz domek powstał jak najszybciej i oby zdrowie dopisywało,nerwy nie wysiadały ..powodzenia,czekam na nasyępne wpisy.Małgorzata.
Odpowiedź do klementynka
autor:werbeny2g2  dodano: 9 miesięcy temu
Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie w miarę sprawnie. Jeśli wszystko będzie po naszej myśli to zaczynamy w maju. Dziękujemy za miłe słowa i pozdrawiamy! :)
Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:35965
Liczba wpisów:193988
Liczba komentarzy:826077
Liczba zdjęć:706462
Użytkownicy online:885
Pow. użytkowa: 106.4 m²
Pow. użytkowa: 86.5 m²
Pow. użytkowa: 95 m²
Pow. użytkowa: 168.2 m²